Kontakt

Strona chia.com.pl prowadzona jest hobbystycznie w celach informacyjno-edukacyjnych z kierunkiem na technologię blockchain łańcucha bloków Chia a także ogólnym wpływem kryptowalut na środowisko.
Wraz z rosnącym zainteresowaniem blockchain okazało się, że wiele z tych rozwiązań jest nieefektywna energetycznie (skalowalność < zużycie energii) a modele pomijają kluczowe kwestie związane z ochroną środowiska.

Na stronie znajdują się artykuły i publikacje zaczerpnięte z innych stron internetowych, pod którymi zawsze znajduje się odnośnik do źródła i autora, są to w szczególności tłumaczenia, przeróbki i adaptacje, które mogą być przedmiotem prawa autorskiego twórcy. Strona skupia w ten sposób informacje dotyczące jedynie kwestii środowiska i blockchain. Twórca, którego prawa osobiste zostały zagrożone, może żądać zaniechania tego działania. W tym wypadku proszę o skontaktowanie się w celu modyfikacji, zmiany lub usunięcia artykułu, gdyż priorytetem tej strony jest utrzymanie wysokiego poziomu informacji w zgodzie z obowiązującym prawem.

To miejsce służy jedynie do kontaktu w przypadku:

  • kwestii związanych z artykułami na stronie (j/w)
  • kierunków rozwoju strony chia.com.pl

Jeżeli skontaktujesz się z pytaniami dotyczącymi cen, metod i sposobów wydobywania, procesów instalacji oprogramowania, niewyjaśnionych kwestii w artykułach – Twoja wiadomość zostanie zignorowana.
Pytanie możesz pozostawić w komentarzu i czekać na odpowiedź od osób, które problem rozwiązały lub zwrócić się bezpośrednio do twórcy artykułu.
To nie chodzi o to, że nie chcę pomóc – poprostu nie mam już czasu by odpisywać na każdego e-maila z tym samym pytaniem.

Wyślij wiadomość