Paul Ford będzie odpowiedzialny za uruchomienie ‚Chialisp Developer Program’


Ford, który będzie podlegał bezpośrednio prezesowi Chia i dyrektorowi operacyjnemu Gene’owi Hoffmanowi, będzie odpowiedzialny za uruchomienie chialisp Developer Program (CLDP), mającego na celu zapewnienie programistom szkoleń, edukacji i innej wiedzy specjalistycznej w celu tworzenia projektów na platformie blockchain Chia.
(Lisp należy do grupy języków programowania.)

Ponadto Ford będzie również częścią zespołu Chia Expansion Grant Program, który zapewnia pomoc finansową programistom pracującym nad projektami, które mogą rozszerzyć ekosystem Chia.

„Przyszłość kryptowalut i technologii blockchain koncentruje się na zapewnieniu programistom dostępu do narzędzi do tworzenia rzeczy”, powiedział Ford, dodając, że jest przekonany, że Chialisp może stać się „podstawą technologii, które ostatecznie sprawią, że kryptowaluty będą łatwiejsze w użyciu niż gotówka”.

Ford, który zajmował różne stanowiska kierownicze w ciągu ostatnich 20 lat, do niedawna był dyrektorem marketingu Storj, zdecentralizowanej usługi przechowywania w chmurze.

Reklamy

źródło: https://www.block-chain24.com/news/novosti-blokcheyna/chia-pol-ford-budet-otvechat-za-zapusk-programmy-chialisp-developer-program


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.