przyjaznA dla środowiska usługA wydobycia CHIA w Singapurze


Sharemine AI, dostawca usług kopania kryptowalut, została dziś oficjalnie uruchomiona. Gotowy operacyjnie od stycznia 2021r. Sharemine AI oferuje użytkownikom w pełni wszechstronną gamę usług kopania zielonej kryptowaluty w celu uczynienia logistycznego i żmudnego procesu kopania bezproblemowym i dostępnym dla użytkowników o różnych doświadczeniach i możliwościach kopania kryptowalut.

Założona i mająca siedzibę w Singapurze firma Sharemine AI została formalnie założona przez założyciela i dyrektora generalnego, Jimmy’ego Li, wraz ze współzałożycielem, Herbertem Simem, powszechnie znanym również jako „Człowiek Bitcoin”. Mając wspólne doświadczenie w dziedzinie złożonych finansów, blockchain, inwestycji w kryptowaluty i walut cyfrowych, platforma została opracowana przez dwójkę z wizją obniżenia barier wejścia do kopania kryptowalut, umożliwiając ludziom swobodne dołączanie do branży, niezależnie od dostępności im zasoby wydobywcze.

Oferta usług Sharemine AI: Górnictwo przyjazne dla środowiska

Dzięki Sharemine AI użytkownicy mogą kopać szeroką gamę kryptowalut, w tym Filecoin, Phala i Swarm (BZZ), a także bardziej popularne i niestabilne kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum. Wydobycie realizowane przez Sharemine AI jest bardziej przyjazne dla środowiska, ponieważ platforma wydobywa wyłącznie energię generowaną z energii wodnej i słonecznej, co stanowi nie tylko nieskomplikowaną, ale bardziej zrównoważoną formę kopania kryptowalut.

Jedną z głównych atrakcji Sharemine AI jest w szczególności usługa hodowania Chia za pośrednictwem sieci Chia Cloud. Chia Cloud to zdecentralizowana globalna sieć blockchain typu open source, która wykorzystuje algorytm konsensusu blockchain o nazwie „Proof of Space and Time”, skupiając się wyłącznie na wydobywaniu tokenów Chia. Ponieważ głównym zasobem Chia mining jest wykorzystanie miejsca na dysku twardym zamiast mocy obliczeniowej, jest to forma kopania zielonej kryptowaluty i jest bardziej zrównoważona w przeciwieństwie do algorytmu „Proof of Work”, który zużywa znacznie więcej energii.

Reklamy

Korzyści z kopania za pośrednictwem sieci Chia Cloud obejmują korzystanie z zakotwiczonych maszyn górniczych, otwartą moc mieszającą i przejrzyste ceny dla użytkowników. Dzieje się tak, ponieważ sieć Chia Cloud łączy się bezpośrednio z producentami sprzętu, takiego jak chipy i dyski twarde, które zaopatrują Chia Cloud w fizyczne maszyny górnicze po cenach dostawców. Wykorzystując zalety łańcucha dostaw, Chia Cloud może wówczas pobierać od użytkowników opłaty za swoje usługi po cenach nie wyższych niż koszt usług maszyn górniczych, usuwając narzuty cenowe ze strony pośredników. W związku z tym sieć zapewnia użytkownikom możliwość wydobywania tokenów Chia po konkurencyjnych kosztach, aby umożliwić im uzyskanie największego zwrotu z inwestycji.

Ponadto niezależne wydobycie w Chia zwykle wymagałoby od górników samodzielnego prowadzenia złożonych operacji wydobywczych, co czyni wydobycie żmudnym i trudnym procesem dla ludzi. Dzięki usługom Chia Cloud użytkownicy nie muszą przechodzić przez dodatkowe kroki, takie jak zakup własnych dysków twardych i zajmowanie się logistycznymi aspektami wydobycia, co pozwala z łatwością wydobywać tokeny Chia. Co więcej, ponieważ Chia oszczędza energię, zużywa mniej mocy obliczeniowej i ułamek energii w porównaniu z innymi kryptowalutami, użytkownicy mogą po prostu podłączyć swoje laptopy do sieci szerokopasmowej i wydobywać tokeny w zaciszu własnego domu.

Pan Jimmy Li, założyciel i CEO Sharemine AI, powiedział: „Jak sama nazwa może sugerować, Sharemine AI powstała z zamiarem umożliwienia osobie codzienne aby wejść do branży kryptowaluta poprzez bezpieczny i zbiorowej platformy udostępnionej wśród użytkowników. Naszym ostatecznym celem jest obniżenie barier wejścia do puli kryptowalut dla wszystkich, niezależnie od wcześniejszych doświadczeń z kryptowalutą i dostępem do zasobów wydobywczych.”

Ponieważ wydobycie Chia ma być jedną z pięciu najlepszych kryptowalut w najbliższej przyszłości, celem usług Sharemine AI jest zasadniczo umożliwienie każdemu kopania tych najlepszych kryptowalut w przystępny i uproszczony sposób. Sharemine AI ma być największą kopalnią wydobywczą na świecie i obecnie współpracuje z renomowanymi partnerami i dostawcami, takimi jak Alibaba, Huawei i Seagate.

źródło: https://finance.yahoo.com/news/sharemine-ai-singapore-based-eco-060800094.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAACGeeLeRUKPB6yXaJ31mgkBggAVrI-Oe6Xjl38_P7YB6-SFDg9ho5WhGgdla5uQcHDsZllmt7LZybKHGkoHanHJYtyCrVy85KFkU6I_HFKuVCecSPi_knV74XyWHcY2SkjfwoSo8lU2KXQ2LkuS0TAlzpcpQ0vxOhEdHs1MGFwwe


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.