Chia tworzy program dotacji, aby sfinansować projekty o wysokim potencjale


Chia Network, Inc., nowy energooszczędny zdecentralizowany blockchain założony przez Brama Cohena, ogłosił dziś uruchomienie programu dotacji na uprawę Chia, aby wspierać programistów, którzy chcą tworzyć i stosować narzędzia, które rozwijają ekosystem Chia.

W ramach programu zainteresowani deweloperzy i zespoły są zachęcani do składania wniosków z wyszczególnieniem proponowanego projektu i przewidywanego finansowania potrzebnego do jego realizacji. Najbardziej uderzające aplikacje są następnie przekazywane do komisji przeglądowej kadry kierowniczej Chia, która jest zaangażowana w zapewnianie wsparcia finansowego wizjonerskim projektom, od portfeli i narzędzi blockchain po aplikacje w środowisku programistycznym łańcucha Chialisp.

„Misja Chia koncentruje się wokół wkładu opartego na crowdsourcingu i open-source, aby wzmocnić naszą sieć i rozszerzyć możliwości technologii”, powiedział J. Eckert, wiceprezes ds. operacji ekosystemowych w Chia. „Nie możemy tego zrobić sami i dlatego z dumą uruchamiamy program, który uosabia kreatywność, społeczność i współpracę, które są kluczowe dla przyszłości naszego ekosystemu”.

Pierwszym odbiorcą grantu na uprawę jest Emergent Coin, firma zajmująca się tworzeniem zdecentralizowanych aplikacji, które pomagają budować szerszy ekosystem Chia. Z pomocą środków z Chia Cultivation Grant, zespół Emergent uruchomił bezpłatny portfel kryptowaluty typu open source, który jest już dostępny na nucle.io jako aplikacja internetowa, a wkrótce na iOS, Androida i jako rozszerzenie przeglądarki.

„Dzisiejszy kamień milowy jest znaczący dla Emergent, a Chia odegrała kluczową rolę w sprowadzeniu nas tutaj”, powiedział Dustin Ward, doradca w Emergent Coin. „Nasz nowy zdecentralizowany portfel Chia został zaprojektowany tak, aby był dostępny i przyjazny dla użytkownika, witając wielu użytkowników, którzy szukają prostego, ale wyrafinowanego doświadczenia”.

„Jesteśmy przekonani, że Emergent i wszyscy przyszli beneficjenci grantów są w czołówce adopcji, ekspansji i innowacji w kryptowalutach i blockchainie i właśnie dlatego ten program istnieje” – dodał Eckert. „Dopiero zaczynamy, a potencjał innowacyjny jest nieograniczony”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat uprawy Chia Grant Programu, jak stosować i inne często zadawane pytania, odwiedź www.chia.net/grants lub napisz cultivation@chia.net

źródło: https://www.businesswire.com/news/home/20210818005575/en/Chia-Creates-Cultivation-Grant-Program-to-Fund-High-Potential-Projects


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.