Plusy i minus rozwidlonych monet Chia.


Od czerwca na rynku pojawiają się kolejno rozwidlone projekty monet wokół Chia, które stopniowo wymykają się spod kontroli. Według przybliżonych statystyk, do tej pory liczba ta osiągnęła ponad 20 gatunków.

Bardziej popularna jednomaszynowa koparka, którą wszyscy widzą na rynku, dotyczy w rzeczywistości głównie monet typu fork Chia. Bez zwiększania inwestycji w sprzęt, wykopiesz więcej monet typu fork w tym samym czasie, co jest bardzo dobre dla górników Chia. Chociaż forki nie były jeszcze notowane na giełdzie, nadal istnieją ceny i realne transakcje w transakcjach pozagiełdowych. Transakcje są przeprowadzane głównie na forum Discord.

Więc czy trzeba wydobywać monety z widelców Chia? Czy rozwidlone monety są dobre czy złe dla Chia? Tak naprawdę trzeba to traktować oddzielnie. Ogólnie rzecz biorąc, jest więcej forkcoinów, co oznacza, że ​​więcej zespołów uczestniczy w ekosystemie Chia i akceptuje i jest chętnych do promowania mechanizmu POST. Wykorzystanie forkcoinów jest generalnie oparte na aplikacjach społecznościowych. Możliwe jest również inkubowanie doskonałych projektów, aby szybciej rozwinąć cały ekosystem, co jest w sumie dobrą tendencją dla podstaw Chia.

Czy Chia powinna bardziej wspierać ekosystem swoich widelców?

Chia Network, a zwłaszcza Bram Cohen, powinni bardziej wspierać forki Chia , przynajmniej te co do których potwierdzono, że absolutnie nie są oszustwami – zwłaszcza jeśli Chia Network planuje używać ich nazw.

Chociaż wydaje się, że jedna lub więcej rozwidlonych monet spowoduje, że zespół ds. rozwoju technicznego opuści społeczność Chia, w rzeczywistości prawie wszyscy deweloperzy z którymi się komunikowałem, po prostu rozwijają własne projekty jako fani Chia i naprawdę kochają Chia. Długoterminowy rozwój głównego łańcucha Chia jest bardzo korzystny, jeśli chodzi o otwarcie wysokiego poziomu wsparcia dla wielołańcuchowego dostępu do wykresów NFT lub zapewnienie dedykowanego kanału dla programistów, zapraszając ich do kontaktu z funkcjami lub innymi treść tak szybko, jak to możliwe.

Jednym z głównych wyzwań związanych z prowadzeniem projektu open source jest uświadomienie sobie, że nie masz kontroli nad tym, jak ludzie radzą sobie z Twoim kodem, a czasami nie możesz nawet kontrolować samego projektu. Istnieją trzy reakcje na tę rzeczywistość:

  • Atakuj ludzi, którzy używają kodu open source w sposób, który ci się nie podoba
  • Ignoruj ​​użycie kodu poza docelowym przypadkiem użycia
  • Obejmij społeczność i pozwól ulepszyć Twój projekt

Grizzo z forum Discorda rozpoczął ten temat i uważa, że ​​zespół programistów Chia powinien być dumny z tak wielu rozdwojonych projektów społecznościowych, a nawet powinien rozważyć przekazanie kilku tokenów Chia rozdwojonym projektom, ponieważ zapewni to dobrobyt i rozwój społeczności.

źródło: https://www.sohu.com/a/481177851_121133321


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.