Obóz szkoleniowy Chialisp rozpoczyna się 9 sierpnia


Długo oczekiwany Global Chia Hackathon, wspierany przez Sirius Labs przy wsparciu Chia Network, będzie otwarty do oficjalnego zgłoszenia 12 sierpnia. Uczestnicy mogą zgłaszać swoje projekty za pośrednictwem Devpost i Hackerlink.

Motywy mogą obejmować między innymi następujące elementy:

  • Ulepszone zdecentralizowane finanse
  • Ulepszone niewymienne tokeny
  • Ulepszona warstwa druga
  • GameFi
  • Narzędzia lub portfele itp.

Uczestnicy Hackathonu będą mieli okazję walczyć o główną nagrodę w wysokości 100 000 USD, co stanowi dużą część ogólnej puli nagród wynoszącej 500 000 USD. Ponadto zwycięzcy kwalifikują się również do udziału w inwestycji funduszu zalążkowego o wartości 1 miliona USD przez sponsorów. Pierwsze 100 drużyn, które zostaną wybrane do udziału, może otrzymać kolekcje z limitowanej edycji blockchain (w zależności od dostępności).

Reklamy

Aby zapewnić integralność kodu i zapewnić lepsze narzędzia i materiały szkoleniowe Chialisp, Chia Network wraz z Sirius Labs przeprowadzi obóz szkoleniowy Chialisp online w ramach hackathonu. Szkolenie ma na celu bezpośrednie połączenie globalnych programistów i najlepszych światowych ekspertów Chia, w tym Brama Cohena, założyciela Chia Network, Matthew Hauffa, Adama Kelly’ego, Matta Howarda i Richarda Kissa, w celu uzyskania najlepszego w swojej klasie doświadczenia z hackathonu.

Obóz szkoleniowy Chialisp odbędzie się w całości online na stronie internetowej Chialisp od 9 do 11 sierpnia 2021r. Chia Network opublikuje zaktualizowane samouczki wideo, prezentacje i próbki kodu 9 sierpnia. Następnie odbędzie się sesja Zoom na żywo z Cohenem, aby rozpocząć wydarzenie. 10 i 11 sierpnia doświadczeni mentorzy Chialisp będą mogli wziąć udział w sesji pytań i odpowiedzi.
Sesja szkoleniowa jest dostępna dla wszystkich entuzjastów Chia i programistów blockchain.

Szkolenie Chialisp: https://chialisp.com/training

Kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UChFkJ3OAUvnHZdiQISWdWPA

Twitch: twitch.tv/siriuslabs

Materiały szkoleniowe będą zawierać od pięciu do sześciu filmów szkoleniowych i slajdów prezentacji wraz z przykładowym kodem. 

Szczegóły szkolenia, w tym linki do seminariów internetowych Zoom z transmisją na żywo w YouTube, będą wkrótce dostępne tutaj

źródło: https://cointelegraph.com/press-releases/chialisp-training-commences-on-aug-9-with-bram-cohen-creator-of-chia


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.