Chia kontynuuje rozwój, zatrudniając 5 wiceprezesów


Firma założona przez Brama Cohena wzmocniła swoje działy sprzedaży, rozwoju produktów i profesjonalnej obsługi.

Chia Network, inteligentna platforma transakcyjna stworzona przez założyciela BitTorrenta, Brama Cohena, dodała pięciu dyrektorów z wielu działów, w tym sprzedaży, rozwoju produktów i usług profesjonalnych i prawie podwoiła liczbę pracowników od czasu zamknięcia ostatniej rundy przedsięwzięcia na początku maja.

Firma z siedzibą w San Francisco powiedziała w komunikacie prasowym, że zatrudnienie pomoże jej osiągnąć cel, jakim jest głębsze wejście w społeczność usług finansowych. Platforma Chia jest zaprojektowana tak, aby krypto transakcje finansowe była łatwe w obsłudze i energooszczędne.

„Ekspansja Chia i akwizycja kluczowych talentów będą wspierać nasz rozwój i szersze przyjęcie naszej kryptowaluty” – powiedział w komunikacie prezes i dyrektor operacyjny Chia Gene Hoffman.

Reklamy

Zatrudnienia odzwierciedlają obietnicę Chia, że ​​wyda znaczną część z 61 milionów dolarów, które zebrała w ostatniej rundzie kapitałowej serii D, którą kierowali Andreessen Horowitz (a16z) i Richmond Global Ventures. Chia ma teraz 40 pracowników, w tym najnowsze osoby, w porównaniu z 21 w dniu 3 maja, w dniu, w którym Chia zakończyła finansowanie.

„To był także dzień, w którym zacząłem próbować zatrudniać jak szaleniec” – powiedział Hoffman CoinDesk w rozmowie telefonicznej.

Hoffman spodziewa się, że do końca roku dołączy kolejne 30 osób, z czego około połowa zajmie się badaniami i rozwojem, a pozostała część „różnymi rolami biznesowymi”. Cohen od lat jasno dawał do zrozumienia, że ​​zamierza upublicznić Chia .

Najnowsi rekruci Chia pochodzą ze świata technologii i doradztwa.

Steve Booth, nowy wiceprezes ds. sprzedaży, przeniósł się z Vindicia, dostawcy usług abonamentowych i usług cyklicznych, wraz z Trace Galloway, który jest wiceprezesem ds. inżynierii sprzedaży.

Paul Hainsworth, który jest obecnie wiceprezesem ds. produktu, był kierownikiem projektu w dziale wirtualnej asystentki Amazona Alexa. J. Eckert, który jest wiceprezesem ds. operacji ekosystemów, pełnił funkcję dyrektora w firmie Genvid Technologies, twórca narzędzi oprogramowania, podczas gdy Ken Griggs, starszy dyrektor ds. sukcesu klienta i usług profesjonalnych, pracował w Deloitte.

Wzrost zatrudnienia w firmie „podkreśla nasze starania o zbudowanie prawdziwego biznesu w zakresie oprogramowania” – powiedział Hoffman.

źródło: https://www.coindesk.com/chia-continues-growth-push-with-5-vp-hires


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.