Chia Network: Planowanie nowych produktów DEFI


Chia Network konsekwentnie rozwija swój ekosystem. Zaledwie w zeszłym tygodniu poinformowano, że projekt opublikował swój oficjalny protokół pool.

Założyciel Chia Network Bram Cohen ujawnił swoje nowe plany dotyczące protokołu w serii swoich ostatnich tweetów. Według Cohena planuje opracować nowy zestaw produktów związanych z DeFi w ramach ekosystemu sieci Chia.

Produkty DeFi będą oferowane przez Chia Chi

Założyciel ujawnił, że produkty DEFI będą miały własną zdecentralizowaną giełdę (DEX) i AMM towarzyszące nadchodzącemu projektowi Chia.

Zdecentralizowane giełdy stały się dość powszechną cechą w przestrzeni Defi. Według dostępnych danych Defiprime, platforma ma nagrany całkowity wolumen transakcji ponad 140 miliardów dolarów w ciągu ostatniego roku.

Poza tym raport pokazuje, że „ponad 2 miliardy dolarów zostało sprzedanych na 16 różnych platformach dex i łącznie 15 miliardów dolarów w ciągu ostatniego tygodnia. Z tych 15 miliardów dolarów Uniswap zdobył 10,3 miliarda dolarów z całego wolumenu i przewyższa łącznie wolumeny Sushiswap i Pancakeswap”.

Zdecentralizowane giełdy to giełdy kryptograficzne, które umożliwiają bezpieczne dokonywanie bezpośrednich transakcji kryptowalutowych P2P w Internecie bez potrzeby korzystania z usług strony trzeciej.

Reklamy

Scammer podszywa się pod założyciela Chia

Twórca Chia zwrócił też uwagę na oszusta, który, jak odkrył, podszywał się pod niego na Facebooku. Poradził opinii publicznej, aby zgłaszała taki profil, gdy się na niego natknie.

„Na Facebooku jest oszust, który podszywa się pod mnie. Jeśli się z tobą skontaktują, zgłoś to jako podróbkę” – powiedział.

Cohen, który chce zweryfikować swoje konto, dodał, że „Jeśli ktoś wie, jak zweryfikować swoje konto na Facebooku, będzie to bardzo pomocne”.

Chia Network konsekwentnie rozwija swój ekosystem. Zaledwie w zeszłym tygodniu poinformowano, że projekt wydał oficjalny protokół łączenia, który daje farmerom Chia Coin większą szansę na wygranie niewielkiej ilości kryptowaluty poprzez współpracę z innymi farmerami zamiast konkurowania z nimi.

Według Chia Network, jej wdrożenie w puli umożliwi rolnikom przenoszenie swoich działek między basenami lub powrót do samodzielnego hostowania swoich działek do woli. Będą również mieli gwarancję otrzymania nagrody.

Zgodnie z raportem rozpoczęcie pracy z pulami wymaga aktualizacji do wersji 1.2.0 oprogramowania Chia Blockchain. Sieć Chia powiedziała, że ​​działki założone przy użyciu poprzednich wersji oprogramowania będą nadal funkcjonować, jednak rolnicy, którzy chcą kontynuować wydobycie na własnych działkach, niekoniecznie muszą aktualizować, jeśli nie chcą.


źródło: https://www.coinspeaker.com/chia-network-new-defi-products/


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.