Sirius Labs uruchamia Global Chia Hackathon we współpracy z Chia Network


Hackathony stały się w dużej mierze powszechne i zaczynają być coraz bardziej podziwiane przez firmy blockchain i instytucje inwestycyjne jako sposób na szybkie tworzenie nowych aplikacji i lokalizowanie nowych obszarów dla innowacji. Z tych hackathonów narodziło się wiele wybitnych projektów, które łączą doskonałe talenty, aby kształtować przyszłość branży blockchain.

Sirius Labs, wraz z Chia Network i wieloma partnerami strategicznymi, organizuje Global Chia Hackathon, który odbędzie się w całości online od 17 lipca do 30 sierpnia 2021 roku. Chcemy przyciągnąć silne zespoły techniczne/programistów, aby zobaczyć, co można zbudować na Chia sieć.

Sirius Labs oferuje pulę nagród w wysokości 500 000 USD, a ostateczna nagroda w wysokości do 100 000 USD zostanie przekazana zwycięzcom, a pierwszych 100 pomyślnie zgłoszonych projektów otrzyma limitowaną edycję NFT!

Reklamy

Oś czasu Hackathonu:

  • 17-19 lipca – Obóz szkoleniowy Chialisp: połącz się i nawiąż kontakt na żywo ze starszymi ekspertami Chialisp i oficjalnym oficerem technicznym Chia, aby dowiedzieć się o programowaniu Chialisp, zanim zagłębisz się w hakowanie.
  • 18 lipca-15 sierpnia – Zgłaszanie projektów: programiści zgłaszają swoje projekty na oficjalnej stronie internetowej SRS.vc.
  • 15-30 sierpnia – Warsztat: obejmujący szereg wydarzeń, w tym Live online, AMA, Meetup itp. Deweloperzy będą musieli zaprezentować swoje produkty końcowe panelowi jurorów.

Dyrektor operacyjny Chia Network Pan Hoffman z radością stwierdził, że uczestnicy hackathonu będą mieli ekspertów technicznych z Chia Network dostępni przez cały czas trwania wydarzenia, aby zapewnić wsparcie techniczne. Chia Network ma nadzieję, że Chialisp będzie znany i używany przez większą liczbę programistów pod koniec hackathonu.


źródło: https://www.coinspeaker.com/sirius-labs-global-chia-hackathon/


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.