Chia wyznacza kluczowe role odpowiedzialne za zrównoważony rozwój


Neil Cohn i Jonmichael Hands wnoszą pierwszorzędne doświadczenie ekologicznej firmie kryptograficznej w zakresie ESG, rynków oraz opracowywania i planowania produktów pamięci masowych.

Nowy energooszczędny zdecentralizowany blockchain, założony przez Brama Cohena , mianował dziś Neila Cohna wiceprezesem ds. rynków i zrównoważonego rozwoju, a Jonmichaela Handsa wiceprezesem ds. rozwoju biznesu pamięci masowej.

Cohn będzie kierował przyjęciem Chia jako bezpiecznych, programowalnych pieniędzy cyfrowych, które realnie spełniają cele środowiskowe, społeczne i dotyczące zarządzania (ESG), podczas gdy Hands będzie współpracować z dostawcami pamięci masowych, aby zoptymalizować rozwój produktów, modelowanie rynku i integrację blockchain. Chia wyróżnia się jako wiodąca zielona opcja krypto, na drodze do przyjęcia przez firmy finansowe, międzynarodowe firmy i agencje rządowe.

„Cieszymy się, że możemy powitać Neila i Jonmichaela w Chia, aby zapewnić nam pozycję lidera ESG w branży”, powiedział Gene Hoffman, prezes i dyrektor operacyjny Chia. „Są zaangażowani w naszą misję, aby być najbardziej zrównoważonym i bezpiecznym rozwiązaniem kryptograficznym na całym świecie”.

Cohn dołącza do Chia z imponującym doświadczeniem poświęconym ESG i wprowadzaniu zmian poprzez innowacyjne rynki i inwestycje. Założył Agcelerator, doradcę ds. zrównoważonego rozwoju niskoemisyjnego. Wcześniej pełnił funkcję starszego wiceprezesa ds. ekologicznych produktów finansowych w Macquarie Bank , dyrektora zarządzającego w Natsource i handlowca towarami w Glencore.

„Ponieważ Chia krypto rośnie w ogromnym tempie, cieszę się, że mogę dołączyć do firmy, aby zapewnić bardziej energooszczędną platformę blockchain i inteligentną platformę transakcyjną klientom i użytkownikom końcowym na całym świecie” – powiedział Cohn. „Korzystając z dowodu przestrzeni i czasu, Chia jest w stanie radykalnie zmniejszyć ślad węglowy kryptowaluty, jednocześnie przekształcając branżę finansową”.

Hands ostatnio spędził 10 lat w firmie Intel w grupie zajmującej się nieulotnymi rozwiązaniami pamięci, pracując nad zarządzaniem linią produktów, planowaniem strategicznym i marketingiem technicznym dysków SSD do centrów danych. Ponadto Hands pełnił funkcję przewodniczącego NVM Express, specjalnej grupy interesu SSD Storage Networking Industry Association oraz projektu Open Compute Project, zajmującego się innowacjami w zakresie otwartej pamięci masowej. Karierę rozpoczął w Sun Microsystems, projektując macierze pamięci masowej (JBOD).

„Ponieważ branża kryptograficzna wchodzi w decydujący okres, nie mogę się doczekać bliskiej współpracy z dostawcami pamięci masowych w ekosystemie Chia, aby zapewnić energooszczędne przechowywanie” – wyjaśnił Hands. „Dowód przestrzeni i czasu jest prawdziwym rozwiązaniem problemu kryptograficznego dowodu pracy z energią. Chia ma technologię, zespół i wizję przyjęcia kryptowaluty na całym świecie, zrównoważonego rozwoju i zabezpieczenia przyszłości finansów poprzez pamięć masową”.


źródło: https://www.businesswire.com/news/home/20210629005672/en/Chia-Appoints-Key-Roles-to-Lead-Sustainability-Market-Adoption-Storage


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.