Dołączenie gigantów kryptowalut do zarządu Chia, pomoże promować szybkie stosowanie.


Według oficjalnych źródeł, współzałożycielka OpenMoneyInitiative i gigant kryptowalut, Jill Carlson (Forbes under 30), dołączy do zarządu Chia Network, programowalnej platformy pieniężnej założonej przez Brama Cohena.

W komunikacie prasowym wydanym przez Coindesk Carlson wspomniał: „Pomoże to firmie nawiązać strategiczne partnerstwo i promować szybkie stosowanie sieci Chia wśród deweloperów, firm finansowych, międzynarodowych firm i rządów”.

Prezes i dyrektor operacyjny Chia Gene Hoffman powiedział w komunikacie prasowym: „Wiedza Jill, w połączeniu z jej uznaniem naszej misji fundamentalnej poprawy globalnego systemu finansowego i płatności, pomoże promować naszą działalność”.

Carlson powiedział: „Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę dołączyć do zespołu Chia, ponieważ nie możemy się doczekać zwiększenia adopcji i zapewnienia ekologicznego sposobu na zapewnienie zdecentralizowanych możliwości finansowych ludziom na całym świecie”. Carlson jest również inwestorem Slow Ventures w San Francisco i członkiem Globalnej Rady Kryptowalut Światowego Forum Ekonomicznego.

Reklamy

źródło: https://www.sohu.com/a/473815133_121133321


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.