21 milionów XCH nie zostanie sprzedanych przed wejściem na giełdę.


Założyciel Chia, Bram Cohen, powiedział w odpowiedzi na komentarze internautów Twittera – „Nie sprzedawaliśmy monet Chia i nie zamierzamy ich sprzedawać w krótkim okresie”.

Duszą Chia Network jest niewątpliwie Bram Cohen, Gene Hoffman, który był dyrektorem generalnym spółki notowanej na NASDAQ, jest starszym biznesmenem. Główna praca Gene’a skupia się obecnie na notowaniu firmy, zarządzaniu i późniejszych relacjach z Wall Street.

Chia Network może być notowana już za kilka miesięcy, a jej głównym atutem jest wstępnie wydobyte 21 milionów tokenów Chia XCH. Biała księga Chia opisuje fundusz rezerwy strategicznej o wartości 21 milionów. Te 21 strategicznych milionów rezerwowych można rozumieć jako wstępne wydobycie dla strony projektu i akcjonariuszy.


Ta część rezerwy strategicznej pełni ważną rolę i jest ściśle regulowana. Przede wszystkim Chia musi dokonywać ujawnień finansowych w celu zapewnienia przejrzystości, a także deklarować publicznie zgodnie z ustawą z 1933r. i ustawą z 1394r. Stanów Zjednoczonych i jest zobowiązana do bycia na liście Nasdaq i zaakceptowania nadzóru amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd.

W planie Chia rezerwa strategiczna jest ważną kartą przetargową dla przyszłej działalności spółek giełdowych, więc XCH nie zostanie sprzedany przed wejściem na giełdę.


1. Pożyczaj Chia rządom, instytucjom finansowym, animatorom rynku i firmom do wykorzystania w projektach związanych z Chia, takich jak emisja aktywów, opłacanie międzynarodowych faktur i zapewnianie płynności w różnych walutach cyfrowych.Pożyczki te będą udzielane podmiotom posiadającym zdolność kredytową i zazwyczaj wymagają odsetek denominowanych w Chia i spłacanych w całości przez Chia. W celach marketingowych firma może od czasu do czasu oferować ujemne stopy procentowe, aby promować adopcję.

2. Chia musi być używana we wszystkich aspektach, aby zdobywać coraz większy rynek. Dlatego musi być promowany przez stronę projektu i wypożyczany firmom z listy Fortune 5000, aby mogły z niego korzystać. Po tym, jak firma jest notowana na NASDAQ, akcje firmy kupione na NASDAQ można wymienić na Chia, a Chia można również wymienić na akcje firmy. (Aby uzyskać więcej rozwiązań mocy obliczeniowej Chia, skontaktuj się z WeChat: kk123cjd)Wiemy, że im więcej ludzi kupi Chia, tym wyższa cena wzrośnie, więc ten ruch nie tylko pozwoli ludziom z branży blockchain kupić Chia, ale także pozwoli ludziom na giełdzie kupić Chia.

3. Po wejściu na giełdę NASDAQ firma wykorzystuje Chia do inwestowania w obiecujące projekty mające na celu rozszerzenie funkcji i wpływów Chia na rynkach walutowych i technologii finansowych. Ponieważ Chia i giełda są połączone, zyski firmy wzrosną, a akcje firmy wzrosną, a Chia wzrośnie wraz ze wzrostem akcji.

4. Użyj Chia, aby dodać dodatkowe nagrody rolnicze (rolnictwo) lub w inny sposób zachęcać rolników lub programistów do weryfikacji lub rozwoju sieci lub oprogramowania. Chia będzie organizować konkursy ulepszania oprogramowania i konkursy rolnicze i planuje wykorzystać Chia jako nagrody w takich konkursach.


Wniosek: Jeśli urzędnik chce sprzedać 21 mln XCH, musi to zostać zatwierdzone przez zgromadzenie akcjonariuszy i instytucje inwestycyjne po wprowadzeniu na giełdę, a także musi zaakceptować przejrzysty nadzór.

Wizję Chia można podsumować w jednym zdaniu z białej księgi: „Pewnego dnia będziemy mogli używać Chia do kupowania kawy w Kalifornii. Obecnie banki, rządy i organizacje DeFi będą używać jej do tworzenia nowych technologii finansowych do rozwiązywania problemów transgranicznych i sprawić, że będzie to niepotrzebne w przyszłości. Żadne z nich nie wymaga zbyt wielu pośredników”.

Czy ten frazes wyjdzie w końcu na światło dzienne? Zobaczymy.


źródło: https://www.btcance.com/category/kuangyezixun/13782.html


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.