Szybkość i bezpieczeństwo kreślenia w Chia [Livestream]


Wraz z wydaniem plotera MadMax pojawiło się wiele niejasności co do tego, co lepsze prędkości kreślenia oznaczają dla bezpieczeństwa blockchaina Chia.

Bram, Gene i zespół będą mogli porozmawiać o tym, jak poprawiona jest szybkość kreślenia, jakie są rzeczywiste względy bezpieczeństwa dla łańcucha bloków Chia oraz o rodzajach zmian, które można wprowadzić w przyszłości, aby upewnić się, że kreślenie i rolnictwo pozostaną bezpieczne. 

Podpowiedź: Twoje k32 będą w porządku.

Będziemy trzymać się kreślenia, szybkości kreślenia i bezpieczeństwa, więc pytania dotyczące oficjalnego protokołu łączenia zostaną pominięte. Więcej o oficjalnym protokole poolingu zostanie podane wkrótce w kolejnym Zoomie.

Ten Zoom pozwoli teraz bezpośrednio na 1000 uczestników i będzie symulowany w YouTube z nieograniczoną liczbą widzów. Pytania zostaną zaczerpnięte z kanału Zoom i Keybase #general .

Chia Livestream: Szybkość i bezpieczeństwo kreślenia w Chia
Kiedy: 15 czerwca 2021 r. 17:00 czasu pacyficznego (12:00 UTC)
Gdzie: Zoom lub Youtube


źródło: https://www.chia.net/2021/06/13/AMA-plotting-speed-and-security-in-chia.html


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.