Chia wyznacza dyrektora finansowego Misha Graboi jako część globalnej ekspansji


Zdecentralizowany blockchain, założony przez Brama Cohena, mianował dziś Miszę Graboi dyrektorem finansowym. Nominacja jest kluczowym krokiem w rozwoju szeroko rozpowszechnionej sieci wymiany cyfrowej i szybkim globalnym przyjęciu przez firmy finansowe, międzynarodowe firmy i rządy.

„Dołączenie Misha do Chia jako dyrektora finansowego jest ważnym posunięciem dla organizacji, ponieważ w tym roku szybko zwiększamy skalę, aby agresywnie budować aplikacje Chialisp w oparciu o blockchain Chia” – powiedział Gene Hoffman, prezes i dyrektor operacyjny Chia. „Jestem podekscytowany możliwością ponownej współpracy z Mishą po tym, jak współpracował, gdy był bankierem inwestycyjnym przy ofercie publicznej Emusic, a później, gdy pomagał w tworzeniu infrastruktury finansowej dla Vindicii. Globalne doświadczenie Misha z głównymi instytucjami finansowymi i doświadczonymi inwestorami będzie nieocenione dla naszych procesów i zespołu kierowniczego.”

„Znam Gene od lat i bardzo ekscytujące jest dołączenie do Chia w tak krytycznym momencie jej globalnej ekspansji”, dodał Graboi. „Chia zaoferuje międzynarodowym korporacjom i rządom przyjazną dla środowiska, zdecentralizowaną, zaufaną infrastrukturę transakcyjną, a ja nie mogę się doczekać wykorzystania mojego doświadczenia w dziedzinie technologii, finansów i rynków globalnych, aby pomóc urzeczywistnić wizję zespołu”.

Graboi dołączył do Chia z różnych projektów w dziedzinie edukacji, inwestycji wpływających i nowych przestrzeni venture po zakończeniu swojej kadencji w Delta-V Global Management, firmie konsultingowej dla zarządzających aktywami. W latach 2008-2018 pełnił różne funkcje w PAAMCO Prisma, ostatnio jako CEO PAAMCO Asia oraz jako specjalista sektorowy ds. strategii arbitrażu zamiennego dla PAAMCO.

Wcześniej w swojej karierze Misha był dyrektorem wykonawczym w Goldman Sachs , gdzie kierował badaniami European Internet Equity Research. Pełnił również funkcję bankiera inwestycyjnego w dziedzinie technologii oraz analityka ds. badań kapitałowych w CIBC Oppenheimer.

Graboi posiada tytuł Juris Doctorate z Harvard Law School oraz MBA z Harvard Business School, a także licencjat z administracji biznesowej z Georgetown University.


źródło: https://www.businesswire.com/news/home/20210603005346/en/Chia-Names-Misha-Graboi-CFO-as-Part-of-Global-Expansion

Reklamy

Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.