Integrated Ventures uruchamia Chia Mining


Firma INTV ma strukturę korporacyjną i jest firmą z portfelem technologicznym, która koncentruje się na technologii Blockchain i wydobywaniu kryptowalut.

Integrated Ventures Inc. (OTCQB:  INTV ), („Firma”) z przyjemnością ogłasza zamówienie na firmę NGD Systems, Inc. dotyczącą niestandardowego zaprojektowanego serwera górniczego Chia 2U.

Ponadto Spółka nabyła 8 serwerów HP ProLiant DL380 / G8 / 2.2 GHZ, zaprojektowanych w celu zwiększenia pojemności pamięci do drukowania.

INTV obecnie wydobywa następujące kryptowaluty: Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Zcash. Sieć Chia jest zasilana przez energooszczędny łańcuch blokowy, który powoduje mniejsze szkody dla środowiska. Moneta Chia będzie piątym rodzajem kryptowaluty wydobywanej przez INTV.

Specyfikacje przykładowego serwera wydobywczego Chia:

  • MARKA / TYP: Serwer 2U firmy Dell
  • Procesor: podwójny procesor AMD EPYC oparty na Intelu
  • DRAM: 128 GB (16 x 8 TB / wstępnie wydrukowane i przetestowane dyski SSD NVMe)
  • $ DZIAŁKI ZAWIERAJĄCE: 800
  • BIEŻĄCE MOŻLIWOŚCI DZIAŁKI: 64

źródło: https://www.prnewswire.com/news-releases/integrated-ventures-launches-chia-mining—an-environmentally-friendly-bitcoin-alternative-301299913.html


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.