Często zadawane pytania dotyczące basenu górniczego Chia


  • Jak będzie działać basen Chia?

Podobnie jak inne pule kryptowalut, pula Chia składa się z grupy osób, które używają tego samego klucza puli. Kiedy górnik w puli wygrywa blok, wszyscy dzielą się nagrodą.

W przypadku puli rolnik Chia, który wygrał blok, otrzymuje 0,25 XCH, a pozostałe 1,75 XCH jest przydzielane do pozostałej części puli, pomniejszone o opłatę za pulę. Pula wydobywcza otrzyma redukcję o 1,75 XCH, co jest równe procentowi ich puli wydobywczej w przestrzeni puli.

  • Co to są działki przenośne i nieprzenośne?

Działki nieprzenośne to wszystkie działki utworzone przed przewidywaną aktualizacją pod koniec maja. 

Po zaktualizowaniu puli pod koniec maja, można utworzyć przenośny wykres. Można je wciągnąć do inteligentnych kontraktów, aby zapewnić im dodatkowe funkcje. Rolnicy mogą przypisać te działki do puli, zmienić pulę, do której są przypisani lub kontynuować farmę oddzielnie, jeśli chcą.

  • Planuję dołączyć do basenu, co mam zrobić z moją nieprzenośną działką?

Masz dwie opcje – możesz kontynuować sadzenie ich osobno lub możesz je usunąć, aby zrobić miejsce na bardziej przenośne obszary.

Jeśli możesz nadal uprawiać je indywidualnie, zalecamy to zrobić – nawet jeśli masz małą farmę, nadal masz możliwość zarobienia XCH, aby Twój ploter nie marnował czasu ani zmęczenia. Jeśli jednak chcesz uspokoić dochody całej farmy, musisz przemalować (usunąć starą działkę i utworzyć nową przenośną).

  • Kiedy otwarty jest basen ogrodowy Chia?

Tymczasowa data premiery wersji beta to tydzień po udostępnieniu przez Chia Networks wsparcia, ale może to być później niż ten czas.

  • Powiedzmy, że mam kilka przenośnych działek. Czy mogę w każdej chwili przełączyć się na Twój basen?

Tak, możesz dowolnie opóźniać zmianę puli o około 30 minut.

  • Czy mogę samodzielnie wyhodować przenośne klocki?

Tak, przenośne bloki można hodować indywidualnie.

  • Ile działek przenośnych muszę dodać?

Możesz dołączyć do puli za pomocą jednego przenośnego wykresu.

  • Czy Chia Garden pobiera opłatę za basen?

Tak, Chia Garden pobierze opłatę za basen, aby sfinansować swoją działalność. Dokładna liczba nie jest jeszcze znana.


Reklamy

źródło: https://www.chiaxch.net/1746.html


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.