The9 Limited i trzy umowy na zakup maszyny do wydobywania kryptowaluty Chia


The9 Limited (Nasdaq: NCTY ) („The9”), firma internetowa o ugruntowanej pozycji, ogłosiła dzisiaj, że podpisała trzy umowy na zakup maszyny do wydobywania kryptowaluty Chia (XCH) oraz umowy leasingu usług w chmurze z trzema niepowiązanymi dostawcami, o łącznej wartości ponad 5,7 mln USD. Po wykonaniu tych umów, The9 zamierza pozyskać około 130 Pebibytes Netspace i dołączyć do ekologicznej budowy kryptowaluty Chia, znanej również jako „Green Bitcoin Alternative”. The9 wcześniej zainwestował w maszyny do wydobywania Bitcoin i Filecoin. Chia to trzeci typ wydobywania kryptowalut wdrożony przez The9.

Chia została stworzona przez Brama Cohena, wynalazcę BitTorrenta i inżyniera protokołu sieciowego. Został opracowany przez Chialisp, potężny, łatwy do kontrolowania i zabezpieczony nowy, inteligentny język programowania transakcji. W przeciwieństwie do Bitcoin, który wykorzystuje dowód pracy (POW), Chia używa algorytmu konsensusu dowodu czasu i przestrzeni (POST). Każdy może wykorzystać pozostałe miejsce na dysku twardym w urządzeniu pamięci masowej do weryfikacji transakcji bez konieczności zużywania dużej mocy obliczeniowej i energii elektrycznej w celu utrzymania sieci Chia. Dlatego Chia jest uważana za bardziej ekologiczną i przyjazną dla środowiska technologię blockchain. Główna sieć Chia została uruchomiona 19 marca 2021 r. 4 maja 2021 r. Chia została otwarta w celu wymiany swojej kryptowaluty XCH na inne kryptowaluty, a XCH jest obecnie notowany na giełdach takich jak Huobi i OKEx.

The9 będzie nadal inwestować w rozwój technologii blockchain i wydobywanie kryptowalut. The9 planuje poszukiwać bardziej innowacyjnych i zapewniających wysoki zwrot celów wydobycia kryptowaluty.

The9 Ltd. jest operatorem gier online z siedzibą w Szanghaju, który miał wyłączną licencję na prowadzenie i dystrybucję World of Warcraft w Chinach


Reklamy

źródło: https://www.streetinsider.com/Corporate+News/The9+Limited+%28NCTY%29+Signed+Chia+Cryptocurrency+Mining+Machine+Purchase+and+Cloud+Service+Leasing+Agreements/18420088.html


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.