Huobi Global umieszcza dziś chia (xch)


Na stronie huobi.pe administracja zamiesciła dziś wpis o następującej treści:

Drodzy Użytkownicy, Huobi Global wprowadzi na giełdę XCH ( Chia Network ) 14 maja w sektorze Huobi New.

  • Otwórz wpłaty XCH 14 maja o godzinie 02:50 (UTC)
  • Handel XCHspot (XCH / USDT, XCH / BTC) zostanie otwarty do momentu, gdy wielkość depozytu zaspokoi zapotrzebowanie rynku, co zostanie oficjalnie ogłoszone z wyprzedzeniem.
  • Czas wycofania XCH zostanie ogłoszony później. Prosimy o cierpliwość!
  • Ograniczenie otwarcia: Huobi Global ograniczy podaną cenę do ograniczonego zamówienia w ciągu 5 minut po otwarciu handlu, a cena nie będzie wyższa niż 5-krotność ceny otwarcia, a po tym normalny handel zostanie wznowiony.

Wkrótce pojawi się więcej działań z hojnymi nagrodami. Prosimy o cierpliwość!

Jak widać, przyjęcie Chia następuje dość szybko.


Reklamy

źródło: https://www.huobi.pe/support/en-us/detail/44875281102661


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.