TeamGroup przedstawia oparty na kryptografii dysk SSD T-CREATE EXPERT


W ostatnich latach rynek kryptowalut zyskał wiele uwagi, co doprowadziło do ciągłego wzrostu globalnego wydobycia. Chia rozpoczęła handel w maju i jest jednym z najnowszych rodzajów kryptowalut. Jego metoda wydobywania różni się od poprzednich kryptowalut, które używają procesorów graficznych i układów ASIC do wykonywania obliczeń i uzyskiwania zysków. Niekończąca się trwałość EXPERT PCIe SSD, opracowana przez twórczą podmarę TEAMGROUP T-CREATE, jest najlepszym wyborem do przyjaznego dla środowiska „wydobywania pojemności”, którą promuje Chia.

TeamGroup

Dysk SSD T-CREATE EXPERT PCIe charakteryzuje się spektakularnymi wartościami TBW sięgającymi 12 000 TB, co czyni go idealnym narzędziem do obsługi algorytmów intensywnego cyklu zapisu wymaganych w procesie wydobywczym.

W porównaniu z dyskami SSD MP33 PCIe SSD lub QX SSD TEAMGROUP, dysk SSD T-CREATE EXPERT PCIe ma od 3 do 10 razy większą wytrzymałość, a dysk SSD T- CREATE EXPERT PCIe ma od 3 do 10 razy wyższą wytrzymałość, eliminując konieczność ciągłej wymiany dysków SSD i zapewniając więcej cenny czas na wydobywanie kryptowaluty! TEAMGROUP otwiera przedsprzedaż dysków SSD T-CREATE EXPERT PCIe dla rynku górniczego.


Reklamy

źródło: https://www.eteknix.com/teamgroup-launches-t-create-expert-nvme-ssd/


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.