Chia ogłosiła, że ​​będzie notowana na Nasdaq


Okex już uruchomił, Binance dokona ustaleń, czy Huobi będzie daleko w tyle?

Zgodnie z oficjalnym zapowiedzią Chia, notowania NASDAQ ruszy w sierpniu 2021 roku. Metoda uczestnictwa ma formę kapitału o łącznej wartości 30-50 mln USD. Profesjonalny bank inwestycyjny Wall Street, wyceniany jest na 20 miliardów dolarów!

Chia oficjalnie ogłosiła: „Zawsze utrzymywaliśmy dobre relacje z Komisją Papierów Wartościowych i Giełd, a Chia zadebiutuje na giełdzie najwcześniej w sierpniu tego roku”.

Wraz z uruchomieniem sieci głównej Chia Network entuzjazm rynku dla projektu Chia jest coraz większy i awansuje na drugie miejsce w najczęściej wyszukiwanym zwrocie w świecie kryptowalutowym.


Reklamy

Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.