Chia zostaje partnerem lemochain


Dobra interakcja. 

Zespół rozwoju łańcucha publicznego Lemo w Ameryce Północnej potwierdził, że rozpocznie iteracyjną współpracę w zakresie mechanizmu konsensusu łańcucha publicznego z Chia. Od uruchomienia Chia Alpha pod koniec 2019r. do oficjalnego uruchomienia Chia Network w marcu tego roku, zespół publicznej sieci Lemo przeprowadził wiele testów i badań nad Chia podczas procesu wyboru zdecentralizowanej pamięci masowej i przeprowadził wiele badania z twórcami zespołu Chia.

Sieć Chia, która wykorzystuje Proofs of Space and Time (PoC), ma oczywiste techniczne przewidywanie w ustanawianiu mechanizmu konsensusu. LemoChain, który koncentruje się na ułatwieniu obsługi aplikacji komercyjnych, będzie stopniowo wprowadzał powiązane technologie Chia w przyszłych iteracjach sieci testowej i sieci głównej. Górnicy Chia będą w przyszłości zapewniać przechowywanie i inne powiązane usługi dla komercyjnych klientów Lemo zajmujących się wydobyciem, kładąc podwaliny pod cały ekosystem.


Reklamy

źródło: https://www.163.com/dy/article/G90KP78605149MB5.html?f=post2020_dy_recommends


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.