iMD Companies, Inc. koncentruje się na uprawach kryptowaluty Chia


Coś większego od zwykłego rolnika

iMD Companies, Inc. – (OTC: ICBU) ogłosił dzisiaj, że firma koncentruje swoje zasoby na hodowli kryptowalut Chia (Chia.net). 

Od naszego pierwszego ogłoszenia w marcu budujemy serwery do drukowania i hodowli monet Chia. Nasze zakłady wygrywają monety Chia prawie codziennie od początku naszej działalności. iMD kontynuował cotygodniowe zwiększanie pojemności naszych serwerów i dysków twardych, aby osiągnąć nasz początkowy cel, który w maju wynosi ponad 1 petabajt (1000 terabajtów) w sieci głównej Chia. Kontynuujemy przenoszenie hodowli Chia (Chia.net) w optymalnym tempie.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić nasze dążenie do wspierania i hodowli Chia, można zauważyć, że główne kraje przenoszą się z BTC do Chia. Wynika to po części z małej mocy potrzebnej do polowania i uprawy Chia, ale co ważniejsze, Chia zbudowała swoją platformę specjalnie dla świata finansów i jest nastawiona na znaczny wzrost. Na przykład Chińczycy dywersyfikują 50% całego wydobycia/hodowli Bitcoinów do Chia. Chociaż Chia jeszcze nie postawiła stopy na giełdach, mają już swój symbol (XCH) i wkrótce pojawią się na żywo.

Reklamy

Ponieważ świat finansów zmierza bardziej w kierunku decentralizacji waluty, daje to iMD doskonałą okazję do postawienia roszczenia w tej branży wartej biliony dolarów. 
To jeszcze jeden powód, dla którego uważasię, że skupiając się na hodowli monet Chia od początku działalności, firma postępuje właściwie, rozwijając model biznesowy o kryptowalutę.

Dzięki naszym obecnym lokalizacjom rolniczym obserwujemy świetną produkcję w naszych konfiguracjach. Aby dalej rozwijać naszą obecność w rolnictwie, zamierzamy zlecić test laboratoryjny w głównym centrum danych w Utah, aby sprawdzić, jaka jest dokładna optymalna konfiguracja dla hodowli Chia. Oczekujemy wyników testów w przyszłym tygodniu. Po zakończeniu przeznaczymy dodatkowy sprzęt i oprogramowanie na ten nowy poziom bazowy, aby farmić na naszym absolutnym szczycie.

„Wchodzimy all-in w grę Chia” – powiedział Rick Wilson, dyrektor generalny iMD. „Dzięki naszym szeroko zakrojonym badaniom wierzymy, że Chia pozostanie na dłużej i będzie wykorzystywana na globalnym poziomie finansowym. Wierzymy, że nasza wczesna decyzja o wyhodowaniu Chia zaowocuje zwiększonymi przychodami dla iMD ”.


źródło: http://www.globenewswire.com/news-release/2021/04/29/2219690/0/en/iMD-Companies-Inc-Focuses-Resources-on-Farming-of-Chia-Chia-net-Cryptocurrency-Coins-for-All-Facilities.html


Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.