XCH (Chia) już wkrótce na CoinEx


W dniu 23 kwietnia 2021r. na stronie internetowej giełdy CoinEx zamieszczono komunikat o następującej treści:

Drodzy użytkownicy CoinEx,

Aby zapewnić Ci więcej opcji w handlu kryptowalutami, po rygorystycznych przeglądach CoinEx planuje obsługiwać LAT (PlatON) Mainnet i XCH (Chia) Mainnet, a pary handlowe LAT/USDT, XCH/USDT będą dostępne pod adresem o tym samym czasie. 
O konkretnym czasie poinformujemy poprzez dalsze ogłoszenie.


źródło: https://announcement.coinex.com/hc/en-us/articles/360059880052


Reklamy

Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości z dziedziny blockchain i jego wpływu na środowisko, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych kryptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)

Więcej w dziale contact.