ChiaStar po raz pierwszy uruchamia swoją najnowszą maszynę wydobywczą Chiacoin


2021 to niewątpliwie rok cyfrowej waluty, kiedy bitcoin przełamuje rekord wszechczasów, a wielcy gracze wkraczają na rynek walut cyfrowych. IPFS poszybowało w górę – ludzie, którzy nie uczestniczyli, przegapili okazję, a rynek firm wydobywczych eksplodował z powodu wzrostu ceny tokenów, ale obecna cena i koszt energii haszyszowej są już 10 razy wyższe niż w zeszłym roku.

Chia to hardkorowy projekt technologiczny, który działa cicho od czasu jego powstania w 2017 roku przez trzy lata i ogłosił uruchomienie sieci głównej 19 marca 2021 roku. 380000 XCH zostanie wydobytych po raz pierwszy 29 kwietnia 2021r. Użytkownicy, którzy uczestniczą w programie po raz pierwszy, prawdopodobnie osiągną zysk.

ChiaStar to dostawca usług budowy ekosystemu sieci, który zapewnia kompleksowe usługi wydobywcze, takie jak górnictwo, konserwacja operacji na zlecenie i baseny wydobywcze, a także stara się wykorzystać wydobyte tokeny do rozliczeń finansowych i globalnej działalności charytatywnej. 18 kwietnia grupa inwestycyjna blockchain BLOCK GLOBAL z siedzibą w Singapurze ogłosiła, że ​​dokonała strategicznej inwestycji w ChiaStar we współpracy z IPFSTAR101, czołową koreańską firmą wydobywczą, że ​​będzie wspierać wejście na rynek. 

Czy hossa doprowadzi do gwałtownego wzrostu aktywów cyfrowych, czy też zwiększy się potencjał inwestycyjny? Są ludzie, którzy za każdym razem tracą okazję podczas hossy i są tacy, którzy za każdym razem idą na próżno w okresie bessy. Chciwość i pomysły były największymi przeszkodami w zdobywaniu bogactwa.

Gwałtowny wzrost walut takich jak FIL, DOT i UNI daje każdemu inwestorowi poważną lekcję, że uczciwa cena i skupienie się na wielkich firmach mogą przeznaczyć więcej pieniędzy na wysokie nagrody. Ponieważ cena waluty głównego nurtu wzrosła od 1 stycznia 2021r. Uznano ją również za jeden z najgorętszych przypadków inwestycyjnych w latach 2020-2021. Nawet jeśli spojrzeć na globalny konsensus, wydarzenia w łańcuchu i stopień uczestnictwa inwestorów instytucjonalnych, ta hossa ma przed sobą długą drogę. Nadal trwa „hardcore” oparty na ekologii i technologii, taki jak unowocześnianie i optymalizacja ekosystemu wartości dla zdecentralizowanej technologii.


źródło: http://www.blockchaintoday.co.kr/news/articleView.html?idxno=16262

Reklamy

Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych krytptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)