Inwestorzy DIFL ogłaszają partnerstwo strategiczne z Chia


DIFL ogłosił strategiczne partnerstwo z projektem Chia, założonym przez legendarnego twórcę protokołu Bit Torrent.

Niedawno uruchomiona sieć Chia będzie wykorzystywać technologię superanonimowego szyfrowania DIFL i bazowy protokół kopiowania lustrzanego atomic swap do implementacji protokołu intersieciowego Chia. Oczekuje się, że dzięki temu Chia będzie bardziej przyjazna dla wielu bloków i stanie się zróżnicowaną platformą usług infrastruktury web 3.0.

Główni inwestorzy DIFL dali jasno do zrozumienia, że ​​zbudują duże centrum danych do obsługi sieci Chia z ponad 1000 PB sprzętu komputerowego. Inwestorzy Chia i DIFL podobno przyczynili się do zawarcia tej umowy ramowej, a obie strony zacieśnią współpracę w przyszłości.


źródło: https://www.block-chain24.com/news/novosti-altkoinov/investory-difl-obyavili-o-strategicheskom-partnerstve-s-chia


Reklamy

Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych krytptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)