CITEX uruchamia Chia Miner


Marka górnicza CITEX Global, Alpha Mining, jest zaangażowana w dostarczanie klientom kompleksowych usług, takich jak maszyny górnicze, farmy górnicze, moc obliczeniowa i hosting. Dwa główne ekosystemy biznesowe CITEX Global, CITEX Exchange i Alpha Mining, utworzyły ściśle powiązany rozwój i będą wspólnie promować budowę bezpiecznej, niezawodnej, profesjonalnej i wydajnej platformy inwestycji cyfrowych CITEX Global.

CITEX uruchomił obecnie maszyny wydobywcze BTC, ETH, FIL i stałą moc obliczeniową, aby zapewnić użytkownikom stabilne usługi w zakresie przychodów z wydobycia. CITEX oficjalnie wprowadził na rynek produkty mocy obliczeniowej 8T i 80T maszyny górniczej Chia Network (XCH) w dniu 10 kwietnia 2021r.


źródło: https://www.chainnews.com/articles/019348987731.htm


Reklamy

Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów.
Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych krytptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)