LBank Blue Shell rozpocznie sprzedaż mocy obliczeniowej sieci Chia


Ogłoszenie o specjalnej sprzedaży mocy obliczeniowej sieci Chia

LBank.info to światowej klasy giełda cyfrowych aktywów, która powstała w październiku 2016 roku. LBank zapewnia bezpieczne, profesjonalne i wygodne usługi cyfrowej wymiany aktywów i świadczy również zaawansowane usługi inwestycyjne oraz usługi Stakingowe. Jako Top10 wymiany aktywów cyfrowy na świecie, ma ponad 4,8 mln zarejestrowanych użytkowników oraz średniego dziennego wolumenu obrotu osiągnął 1 billion dolarów.

Na swojej stronie LBank zamieścił ogłoszenie, w którym rozpocznie sprzedaż mocy obliczeniowej sieci Chia o godzinie 12:00, 14 kwietnia 2021r. i zakończy się o godzinie 20:00, 14 kwietnia 2021r.

Zasady subskrypcji mocy obliczeniowej są następujące:

  • Całkowita kwota subskrypcji: 1000000 USDT
  • Waluta subskrypcji: USDT
  • Minimalna wielkość zakupu: 4 00 USDT
  • Maksymalna kwota abonamentu: nieograniczona
  • Koszt mocy obliczeniowej: 1P = 40000 USDT, brak opłaty za energię elektryczną
  • Waluta rozliczeniowa: CHIA
  • Cykl rozliczeniowy: T + 1, zarobki są nadal wydawane przez 360 dni
  • Opłata za usługę operacyjną: 20% żetonów wyjściowych jest pobieranych
  • Korzyści: Szacuje się, że 1400 CHIA będzie produkowanych miesięcznie (obliczone na podstawie całkowitej mocy obliczeniowej sieci wynoszącej 200P)

Więcej szczegółów znajduje się w ogłoszeniu na stronie LBank.info


źródło: https://support.lbank.me/hc/zh-cn/articles/900006463303


Reklamy

Opinie i artykuły na tej stronie reprezentują jedynie autorów poszczególnych publikacji do których znajdują się odnośniki (źródło) pod każdym z artykułów. Nie oznacza, to że chia.com.pl zgadza się z tymi poglądami.
Strona chia.com.pl powstała jedynie z potrzeby informowania lub edukowania osób zainteresowanych tą technologią oraz dostarczania wiadomości, nie znajdują się na niej artykuły dotyczących predykcji cenowych krytptowaluty XCH (Chia).
Informacje tutaj prezentowane, nie mogą być wykorzystywane jako porada inwestycyjna i finansowa. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne podejmowane przez Użytkowników strony są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.

Artykuły na stronie:
– nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.U. 2005 nr 206 poz. 1715);
–  nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej lub czynności doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu (art.42 ust. 1 i art.76) Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o doradztwie inwestycyjnym (Dz.U. 2005 nr 183 poz. 1538 z późn.zm.
)